ZAPEWNIJ SOBIE MAGICZNY DZIEŃ

DZIEŃ 14 ZAPEWNIJ SOBIE MAGICZNY DZIEŃ

Aby zobaczyć i przeżyć najbardziej magiczny dzień w swoim życiu, możesz być za niego wdzięczna, zanim go przeżyjesz! Aby mieć magiczny dzień, po prostu przemyśl swoje plany na ten dzień i wypowiedz magiczne słowo “dziękuje”, za wszystko, co poszło dobrze, zanim to przeżyłaś. Jest to bardzo łatwe, wymaga tylko kilku minut, ale może w niewiarygodny sposób wpłynąć na Twój dzień. Odczuwanie wdzięczności z wyprzedzeniem tworzy magiczny dzień wskutek prawa przyciągania. Kiedy dziękujesz za pomyślne wypadki swojego dnia, musisz w zamian otrzymać pomyślne wypadki!

Aby mieć magiczny dzień, zaraz po przebudzeniu albo przed wstaniem z łóżka, pod prysznicem albo w czasie, gdy będziesz się ubierać, pomyśl o swoich planach na ten dzień i podziękuj za pomyślną realizację każdego z nich. Dopilnuj, żeby wykonać to magiczne ćwiczenie na początku dnia i w ciągu jednej sesji. Kolejno wymień plany przewidziane na przedpołudnie, popołudnie i wieczór, aż do pory spania. Do każdego planu czy zdarzenia dołącz magiczne słowo i wyobraź sobie, że mówisz “dziękuję” na zakończenie dnia, i że jesteś ogromnie wdzięczna, ponieważ upłynął wyjątkowo dobrze. Możesz użyć wielu superlatyw, jeśli chcesz pogłębić swoje uczucie wdzięczności.

 • “Dziękuję za niewiarygodnie udane spotkanie”.
 • “Dziękuję za zdumiewający wynik rozmowy telefonicznej”.
 • “Dziękuję za jeden z najlepszych dni.”
 • “Dziękuję za ekscytujące zawody sportowe”.
 • “Dziękuję za niewymagający wysiłku i pełen zabawy dzień sprzątania.”
 • “Dziękuję za cudowny wieczór z naszymi przyjaciółmi.”
 • “Dziękuję za relaksujący dzień podróży”.
 • “Dziękuje za zdumiewającą energię, jaką dały mi dzisiejsze ćwiczenia”.
 • “Dziękuję za najlepsze spotkanie rodzinne jakie kiedykolwiek mieliśmy”.

To magiczne ćwiczenie nabiera znacznie większej mocy, gdy za każdym razem głośno wypowiada się magiczne słowo dziękuje, a jeśli nie jest to możliwe, wystarczy mówić je w myślach.

Po użyciu magicznej siły wdzięczności w celu uprzyjemnienia każdego zadania i zdarzenia w czekającym Cię dniu, zakończ ćwiczenie, mówiąc: “Dziękuje również za wspaniałe nowiny, które dzisiaj do mnie płyną!”.

ĆWICZENIE NUMER 14

 • 1. Bądź wdzięczna za to, co masz: Sporządź listę dziesięciu doznanych dobrodziejstw. Napisz, dlaczego jesteś wdzięczna. Ponownie przeczytaj listę i po każdym dobrodziejstwie powiedz dziękuję, dziękuję, dziękuję, starając się odczuwać jak największą wdzięczność.
 • 2. Rano przemyśl swoje plany na cały dzień, aż do pory spania. Wymieniaj je kolejno, do każdego planu czy wypadku dołączaj magiczne słowo “dziękuję, że się udało.” Wyobraź sobie, że mówisz “dziękuję” na zakończenie dnia i że jesteś ogromnie wdzięczna, ponieważ był idealnie udany.
 • 3. Po zakończeniu odczuwania wdzięczności za wszystkie dzisiejsze pomyślnie zrealizowane plany, zakończ to magiczne ćwiczenie, mówiąc: “Dziękuję również za wspaniałe nowiny, które dzisiaj do mnie płyną!”
 • 4. Tuż przed położeniem się spać weź do ręki swój Magiczny Kamień i wypowiedz magiczne słowo „dziękuję”, za „najlepszą” rzecz, która się dzisiaj zdarzyła.

Powodzenia!

Nie zaczęłaś/eś wyzwania w tym samym czasie co ja, nie ma sprawy. Cofnij się do poprzedniego wpisu i zacznij od pierwszego dnia 🙂

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *