Wspólne poszukiwanie skarbów – odkrywajcie fascynujące miejsca razem!

Poszukiwanie skarbów to wspaniała zabawa, która może urozmaicić wspólnie spędzany czas oraz pozwolić odkryć nowe miejsca w waszej okolicy. Dlatego dzisiaj zapraszamy Was do zorganizowania własnej wyprawy w poszukiwaniu skarbów!

Aby wykonać to ćwiczenie, przygotujcie wspólnie listę rzeczy, które musicie znaleźć w okolicy. Mogą to być przedmioty, miejsca czy nawet konkretni ludzie! Dajcie sobie nawzajem wyzwanie, aby lista była różnorodna i interesująca.

Przykład listy:
1. Czerwony liść
2. Kamień w kształcie serca
3. Uśmiech kogoś obcego
4. Osoba spacerująca z psem
5. Chmura w kształcie (ustalcie jakim)

Następnie razem wyruszcie na łowy! Spróbujcie znaleźć wszystko z listy, a przy okazji odkryjcie nowe miejsca w waszym otoczeniu. Wykorzystajcie swoją kreatywność, bądźcie uważni i cieszcie się tym czasem spędzonym razem.

Jeśli nie masz jeszcze pomysłu na listę, nie martw się! Rozpocznijcie poszukiwania spontanicznie, a na pewno natkniecie się na coś ciekawego. Ważne jest, aby spędzić czas razem, wspólnie się bawić i odkrywać nowe rzeczy.

Poszukiwanie skarbów to doskonały sposób na przekształcenie zwykłego spaceru w fascynującą przygodę. Czy jest coś lepszego niż odkrywanie świata razem z ukochaną osobą? Spróbujcie, a na pewno nie pożałujecie tej wyjątkowej przygody!

Pozdrawiamy Asia i Michał

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *