Warsztaty

Warsztaty

Pierwszym krokiem do tego aby w twoim życiu zadziało się coś pozytywnego, to uświadomienie sobie, że to Ty sam jesteś za nie odpowiedzialny. Obojętnie, na jakim etapie życia teraz jesteś, możesz dokonać wyboru i zdecydować, co chcesz teraz zrobić, czego chcesz doświadczyć i  którą drogą podążyć. Zawsze jest dobry moment na zmianę. Życie toczy się teraz, w tym właśnie momencie. Nie ma tego, co już było, ani tego, co dopiero będzie. Moment na zmianę jest zawsze w tu i teraz.

Zmiana zaczyna się od Twojej wewnętrznej chęci, aby się dokonała. Twoja wola jest zawsze najważniejsza.

Dokonywać zmian i rozwijać się możesz na wiele sposobów.

Mojej osobie pomogły i nadal pomagają liczne warsztaty i szkolenia. Dają mi one możliwość skorzystania z wiedzy oraz doświadczeń innych ludzi. Te nauki umożliwiają mi wprowadzenie zdobytej wiedzy w moje życie. Uważam, że warsztaty są jedną z najbardziej skutecznych metod pracy z samym sobą. Oczywiście kluczowe jest kontynuowanie poznanych ćwiczeń i technik. Sam udział w wydarzeniu nie gwarantuje sukcesu. To nasza determinacja i wytrwałość jest najważniejsza dla dokonania się zmiany.

Masz w sobie potrzebę zmiany? Chcesz lepiej poznać samego siebie? Czujesz, że brakuje ci wewnętrznej harmonii? Lubisz uczyć się od innych? Cieszy cię Twój własny rozwój?

Doświadcz moich autorskich warsztatów. Zostały one stworzone na bazie moich własnych doświadczeń oraz zebranej wiedzy. Powstały z intencją szerzenia świadomości oraz radości, miłości i harmonii.

Najbliższe warsztaty

Tęczowe spa

Warsztat “Tęczowe spa dla Duszy” powstał pod wpływem przekazu z Kronik Akaszy.

Podczas odczytu z Kronik dla osoby z którą pracowałam, pojawiła się informacja, że powinna ona pracować z energią w czakrach, a ja mam ją w tym poprowadzić.

Stworzyłam materiał do naszych indywidualnych warsztatów i rozpoczęliśmy wspólną pracę. Samoistnie zaczęły dołączać do nas inne osoby. Powstała grupa, która pokazała mi wartość tych warsztatów. Wszyscy byli bardzo zadowoleni oraz podkreślali jak pomogły im one w zrozumieniu samego siebie. Dlatego postanowiłam zorganizować kolejną edycję warsztatów “Tęczowe spa dla Duszy”.  

Malarstwo intuicyjne jest najbliższe mojemu sercu dlatego podczas warsztatów wykorzystuję między innymi tę technikę do pracy z energią w naszych głównych siedmiu czakrach.

Co to są czakry?

Słowo czakra (Ćakra) pochodzi z sanskrytu (święty język Indii) i oznacza “koło”.

Czakry to energetyczne koła światła w naszym ciele. Mamy siedem głównych czakr. Są one umieszczone wzdłuż naszego kręgosłupa, zaczynając od kości ogonowej i idąc aż po sam czubek głowy oraz powiązane są z odpowiednimi gruczołami.

Kiedy energia w czakrach przepływa harmonijnie, nasze życie obfituje w zdrowie, dobrobyt, wspaniałe relacje z ludźmi, sukces, radość, miłość i poczucie spełnienia. Czujemy, że cały wszechświat nas wspiera. Jesteśmy prowadzeni przez naszą intuicję i czujemy połączenie z uniwersum, ze źródłem jedynej i bezwarunkowej miłości. Każda czakra odpowiada za inne dziedziny naszego życia.

Na warsztatach “ Tęczowe spa dla Duszy” uczę krok po kroku w jaki sposób pracować z każdym z tych aspektów. Pracujemy z przekonaniami, które wpływają na daną czakrę, z kolorami, z zapachami, z wizualizacją, z medytacją, z intencją, z mudrami, z żywiołami, z elementami jogi, z tańcem oraz malarstwem intuicyjnym. Wszystkie te techniki mają na celu zrównoważenie i oczyszczenie energii w poszczególnych czakrach.

Warsztaty “Tęczowe spa dla Duszy” to intensywny czas pracy z energią w naszym ciele. Zajęcia odbywają się codziennie i trwają kilka godzin (od 6 do 8 godzin dziennie).

Warsztaty “Tęczowe spa dla duszy”:

 • zwiększają samoświadomość
 • pomagają uzyskać wewnętrzny spokój i równowagę
 • dają poczucie wewnętrznej mocy i siły
 • rozbudzają kreatywność i twórczy potencjał
 • dają większe poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa
 • pomagają odczuwać wewnętrzną radość
 • otwierają serce na miłość
 • rozbudzają intuicję
 • zwiększają samoakceptację
 • zwiększają wiarę w siebie
 • pomagają w pozbyciu się blokad i ograniczeń
 • dają narzędzia do samodzielnej pracy w domu
 • pomagają w poznaniu własnych emocji
 • pomagają przebaczyć sobie i innym
 • pomagają w odpuszczeniu tego, co nie jest Ci potrzebne w życiu
 • dają poczucie wewnętrznego piękna
 • pomagają poczuć zadowolenie z życia

Relacja uczestników warsztatu “Tęczowe spa dla duszy” Teneryfa 2019.

Warsztaty “Tęczowe spa dla duszy” odbędą się na pięknej, słonecznej Teneryfie w terminie od 1 do 8 czerwca 2019 roku. Miejsce pobytu zostanie podane po zarezerwowaniu terminu. Zależne jest od ilości uczestników.

Specjalnie dla nas będzie przygotowana wegetariańska kuchnia. Ze względu na rodzaj pracy podczas warsztatów, zalecane jest spożywać wyłącznie potrawy bezmięsne oraz nie picie alkoholu. 

Warsztaty odbywają się w małej, kameralnej grupa. Maksymalnie 10 osób.

Cena obejmuje tygodniowe warsztaty, noclegi w pokojach 2-3 osobowych, wegetariańskie wyżywienie (3 posiłki dziennie), materiały do pracy podczas warsztatów, transfer w miejsca plenerowe, które są objęte programem zajęć warsztatowych.

Cena nie zawiera przelotu na Teneryfę, transferu z lotniska do miejsca noclegowego, ubezpieczenia na czas pobytu, kosztów napojów i przekąsek.

Wartość: 1000 euro (możliwość zapłaty w ratach)