WSPÓLNA PRAKTYKA WDZIĘCZNOŚCI

WSPÓLNA PRAKTYKA WDZIĘCZNOŚCI PRZEZ 28 DNI !!!

Zapraszam Was do praktykowania razem ze mną wdzięczności według książki “Magia” Rhonda Byrne.
Codziennie rano, przez najbliższe 28 dni będę publikowała ćwiczenia z książki “Magia”.

Zaczynasz wyzwanie razem ze mną?

“Kiedy wstajesz rano, podziękuj za poranne światło, za swoje życie i siłę. Podziękuj za jedzenie i radość istnienia. Jeżeli nie widzisz powodu do wdzięczności, wina leży po twojej stronie”.
Tecumseh wódz Szaunisów

“Wdzięczność działa zgodnie z prawem uniwersalnym, które rządzi całym Twoim życiem. Według prawa przyciągania, któremu podlega cała energia we wszechświecie, od budowy atomu po ruch planet, podobieństwa się przyciągają. Prawo przyciągania sprawia, że komórki każdej istoty żywej są powiązane, podobnie jak atomy każdej rzeczy materialnej. W Twoim życiu prawo odnosi się do Twoich myśli i uczuć, ponieważ one też są energią i dzięki niemu przyciągasz do siebie to, o czymkolwiek myślisz i cokolwiek czujesz.


Jeśli będziesz myśleć: “Nie lubię mojej pracy”, “Nie mogę znaleźć idealnego partnera”, “Chyba na coś zaczynam chorować”, “On mnie nie docenia”, “Nie dogaduję się z rodzicami”, “Moje dziecko sprawia kłopoty”, “Moje życie to jeden wielki bałagan” albo “Mam problemy małżeńskie”, wtedy tylko przyciągasz więcej tych przykrych doświadczeń.
Ale jeśli zaczniesz myśleć o tym, za co jesteś wdzięczna, na przykład: “Uwielbiam moją pracę”, “Moja rodzina jest dla mnie wielkim wsparciem”, Miałam super wakacje”, “dziś czuję się wyśmienicie”, “Nigdy nie miałam takiego wysokiego zwrotu podatku” albo “spędziłam cudowny weekend na biwaku z synem” i naprawdę będziesz odczuwać wdzięczność, zgodnie z prawem przyciągania przyciągniesz więcej dobrych rzeczy do swojego życia. Działa to w taki sam sposób jak magnes przyciąga metal; Twoja wdzięczność jest magnetyczna i im więcej będziesz miała w sobie wdzięczności, tym więcej jej przyciągniesz. To prawo uniwersalne!” 
fragment z książki “Magia”

Praktyka wdzięczności może być świetną zabawą. Zaczynamy !

1 thought on “WSPÓLNA PRAKTYKA WDZIĘCZNOŚCI”

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *