WSPANIAŁE WYNIKI

DZIEŃ 21 WSPANIAŁE WYNIKI

“Modlisz się przed posiłkami. To dobrze. Ale ja modle się przed zabawą i przed operą. Modlę się przed koncertem i przed pantomimą. Modlę się, zanim otworze książkę. Modlę się, nim zacznę szkicować czy malować. Nim zacznę pływać, ćwiczyć szermierkę lub boks, spacerować, grać czy tańczyć. I modle się, zanim umoczę pióro w atramencie”. G.K. CHESTERTON

Wszyscy chcemy osiągać dobre wyniki we wszystkim co robimy. Dziękując przed podjęciem jakiego działania, pisarz Gilbert Keith Chesterton używał magii wdzięczności, żeby zagwarantować upragniony wynik.

Zdarzają się chwile, kiedy myślisz: “Mam nadzieje, że pójdzie dobrze”, “Mam nadzieje, że będzie super” albo -“Będę potrzebować wiele szczęścia”. Wszystkie te myśli wyrażają nadzieje na dobry wynik jakiejś sytuacji. Ale życie nie dzieje się przez przypadek ani z powodu łutu szczęścia. Prawa wszechświata działają matematycznie do najdrobniejszego szczegółu z możliwych; to jest coś, na co możesz liczyć.

Pilot nie ma nadziei, że prawa fizyki będą działać podczas jego lotu, ponieważ wie, że prawa fizyki nigdy nie zawiodą. Nie rozpoczynasz dnia z nadzieja, że prawo grawitacji utrzyma Cię na Ziemi, żebyś nie odleciała w kosmos. Wiesz, że nie ma na to szans, i prawo grawitacji nigdy nie zawiedzie.

Jeśli chcesz mieć wspaniałe wyniki we wszystkim, co robisz, musisz wykorzystać prawo, które rządzi wynikami – prawo przyciągania.

To oznacza, że musisz użyć swoich myśli i uczuć, żeby przyciągnąć do siebie Wspaniałe Wyniki, a odczuwanie wdzięczności za Wspaniałe Wyniki jest jednym z najprostszych sposobów na osiągnięcie celu.

Ćwiczenie Wspaniałe Wyniki polega na odczuwaniu wdzięczności, zanim zrobisz coś, co chcesz, żeby poszło dobrze. Możesz być wdzięczna za wspaniały wynik zebrania w pracy, rozmowy kwalifikacyjnej albo egzaminu, wspaniały wynik zawodów sportowych rozmowy telefonicznej, spotkania z przyjaciółką albo teściową.

Jeśli to pomoże Ci uwierzyć we wpływ magicznej siły wdzięczności na uzyskanie Wspaniałych Wyników, możesz pomachać palcami w powietrzu i wyobrażać sobie, że oprószając magicznym pyłem jakieś wydarzenie, sprawiasz, że będzie wspaniale!

Inna okazja do wykorzystania wdzięczności za Wspaniale Wyniki następuje wtedy, gdy w ciągu Twojego dnia zdarzy się coś niespodziewanego. Kiedy dzieje się coś niespodziewanego, bardzo często wyciągamy pochopne wnioski i natychmiast myślimy, że na pewno chodzi o coś złego. Na przykład, przychodzisz do pracy i słyszysz, że szef chce Cię widzieć. Problem z wyciąganiem pochopnych wniosków i myśleniem, że jest źle, polega na tym, że zgodnie z prawem przyciągania zostanie do Ciebie przyciągnięte to, co myślisz i czujesz. Dlatego, zamiast wyciągać wnioski i myśleć o kłopotach skorzystaj z okazji, żeby zachęcić magie do działania przez odczuwanie wdzięczności za wspaniały wynik.

Jeśli ucieknie Ci autobus albo pociąg w drodze do pracy, jeśli spóźnisz się na samolot albo na spotkanie, zamiast myśleć “To źle”, bądź wdzięczna za wspaniały wynik, żebyś mogła wprawić magie w ruch i rzeczywiście go otrzymać.

Po prostu, gdy prosisz o wspaniały wynik i czujesz się szczerze za niego wdzięczna, używasz matematycznego prawa przyciągania i musisz otrzymać wspaniały wynik – gdzieś, kiedyś. Gwarantowane!

Jeśli kiedyś przyłapiesz się na myśleniu, że przypadek odgrywa rolę w Twoim życiu, albo że nie masz nad czymś kontroli, albo gdy będziesz miała nadzieje, że coś się dobrze skończy, pamiętaj, że w ten sposób odbierasz szanse prawu przyciągania – dostaniesz to, o czym myślisz i co czujesz. Wdzięczność pomaga chronić Cię przed przyciąganiem tego, czego nie chcesz – złych wyników – i zapewnia otrzymanie tego, czego pragniesz – Wspaniałych Wyników!

Im intensywniej będziesz ćwiczyć i uczynisz to ćwiczenie swoim codziennym nawykiem, tym więcej Magicznych Wyników przyciągniesz do swojego życia. Coraz rzadziej będziesz znajdować się w sytuacjach, w których nie chcesz być.

Dzisiejszego dnia rano wybierz trzy odrębne sytuacje, w których chciałabyś otrzymać Wspaniałe Wyniki.

Możesz wybrać trzy sprawy, które obecnie są ważne w Twoim życiu, takie jak zbliżająca się rozmowa kwalifikacyjna, złożenie podania o kredyt, egzamin czy wizyta u lekarza. Możesz również zacząć od wybrania trzech nudnych czynności, ponieważ, kiedy wpłynie na nie magia, będziesz naprawdę przekonana, że przyciągnęłaś wspaniały wynik! Możesz na przykład wybrać dojeżdżanie autem do pracy, prasowanie, chodzenie do banku albo na pocztę, odbieranie dzieci ze szkoły, płacenie rachunków, odbieranie poczty. Sporządź pisemną listę trzech sytuacji wybranych do ćwiczenia Magiczny Wynik. Użyj magicznej siły wdzięczności i gdy będziesz wpisywać kolejne pozycje, wyobrażaj sobie, że piszesz o każdej z nich po fakcie: 
“Dziękuję za wspaniały wynik ………!”

Aby zrealizować drugi krok tego magicznego ćwiczenia, wybierzesz trzy niespodziewane zdarzenia z tego dnia, i użyjesz magicznej siły wdzięczności, żeby zapewnić Wspaniały Wynik.

Możesz zrobić to ćwiczenie przed odebraniem trzech telefonów, przed otworzeniem trzech e-maili albo trzech listów. Ta część ćwiczenia ma związek nie tyle z niespodziewanymi zdarzeniami, które wybrałaś, ile z praktykowaniem wdzięczności za Wspaniale Wyniki drobnych rzeczy. Za każdym razem, gdy zdarzy się coś niespodziewanego, na krótko zamknij oczy, jeśli możesz, i w myślach wypowiedz i postaraj się poczuć magiczne słowa: 
“Dziękuje za Wspaniały Wynik…….!”

Możesz wykonywać to ćwiczenie magiczne dowolnie często, ponieważ im więcej ćwiczysz, automatycznie tym więcej Wspaniałych Wyników będziesz miała w swoim życiu.

ĆWICZENIE NUMER 21

  • 1. Bądź wdzięczna za to, co masz: Sporządź listę dziesięciu doznanych dobrodziejstw. Napisz, dlaczego jesteś wdzięczna. Ponownie przeczytaj listę i po każdym dobrodziejstwie powiedz dziękuję, dziękuję, dziękuję, starając się odczuwać jak największą wdzięczność.
  • 2. Na początku dnia wybierz trzy sprawy albo sytuacje, które są dla Ciebie ważne i zależy Ci na ich Wspaniałych Wynikach 
  • 3.  Wylicz te trzy pozycje i zapisz je tak, jakbyś pisała po fakcie: “Dziękuję za wspaniały wynik…….!”
  • 4.  W ciągu całego dnia wybierz trzy niespodziewane sytuacje, które się wydarzą, i bądź wdzięczna za wspaniały wynik. Za każdym razem zamknij oczy i w myśli powiedz i poczuj: “Dziękuję za wspaniały wynik……!”
  • 5.  Tuż przed położeniem się spać weź do ręki swój Magiczny Kamień i wypowiedz magiczne słowo „dziękuję”, za „najlepszą” rzecz, która się dzisiaj zdarzyła.

Powodzenia!

Nie zaczęłaś/eś wyzwania w tym samym czasie co ja, nie ma sprawy. Cofnij się do poprzedniego wpisu i zacznij od pierwszego dnia 🙂

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *