SPRAW, BY SPEŁNIŁY SIĘ TWOJE ŻYCZENIA I PRAGNIENIA

DZIEŃ 13 SPRAW, BY SPEŁNIŁY SIĘ TWOJE PRAGNIENIA

“Wyobraźnia jest prawdziwym latającym dywanem.” – Norman Vincent Peale

Jeśli wykonywałaś magiczne ćwiczenia dzień po dniu, zbudowałaś magiczny fundament poprzez ćwiczenie odczuwania wdzięczności za wszystko, co otrzymałaś i co będziesz otrzymywać w swoim życiu. Ale dzisiejszy dzień będzie ekscytujący, ponieważ wykorzystasz magiczną siłę wdzięczności, żeby spełnić swoje marzenia i pragnienia!

Prawo przyciągania mówi, że podobieństwa się przyciągają, co oznacza, że musisz stworzyć w swoim umyśle wizerunek albo obraz tego, czego chcesz. Następnie, żeby przyciągnąć do siebie swoje pragnienie, musisz sobie wyobrazić, że już się spełniło, dzięki czemu będziesz mogła poczuć się tak, jakbyś miała to, na czym Ci zależy. Najłatwiejszy sposób polega na odczuwaniu wdzięczności za to, czego chcesz – zanim to otrzymasz.

Wdzięczność jest czymś, co musisz mieć, zanim będziesz mogła ją otrzymać, nie czymś, co po prostu odczuwasz po tym, jak wydarzyło się coś dobrego. Większość ludzi dopiero wtedy jest wdzięczna, ale żeby spełniły się wszystkie Twoje życzenia i wszystkie sfery Twojego życia wypełniło bogactwo, musisz być wdzięczna przed i po. Poprzez akt odczuwania szczerej wdzięczności za spełnienie pragnienia zanim to nastąpi, natychmiast tworzysz w myśli obraz, że to masz, czujesz, jakbyś to miała, i w ten sposób spełniasz swoją rolę. Jeśli będziesz kultywować to wyobrażenie i uczucie, Twoje pragnienie magicznie się spełni.

Czego najbardziej pragniesz?

Usiądź przy komputerze albo z piórem i dziennikiem i stwórz listę swoich najważniejszych dziesięciu pragnień w następujący sposób, jakby już się spełniły:

Dziękuje, dziękuje, dziękuje, za……….
i wpisz w puste miejsce swoje pragnienie, jakby już się spełniło. Na przykład:

 • Dziękuje, dziękuje, dziękuje, za wysokie oceny z egzaminów, dzięki którym dostałam się na wymarzoną uczelnię!
 • Dziękuje, dziękuje, dziękuje, za wspaniałą nowinę, że będziemy mieć dziecko!
 • Dziękuje, dziękuje, dziękuje, za nasz wymarzony dom, który jest dokładnie taki, jak chcieliśmy, do najmniejszego szczegółu!
 • Dziękuje, dziękuje, dziękuje, za zdumiewającą rozmowę telefoniczną z moim tatą, która poprawiła panujące między nami stosunki!
 • Dziękuje, dziękuje, dziękuje, za wyniki badan, które wykazały, że jestem zdrowa!
 • Dziękuje, dziękuje, dziękuje, za niespodziewane pieniądze, które otrzymałam, i dokładnie tyle, ile potrzebowałam na wycieczkę do Europy.
 • Dziękuje, dziękuje, dziękuje, za podwojenie naszej sprzedaży w tym miesiącu!
 • Dziękuje, dziękuje, dziękuje, za pomysły, które pozwoliły nam zdobyć naszego największego klienta!
 • Dziękuje, dziękuje, dziękuje, za mojego idealnego partnera!
 • Dziękuje, dziękuje, dziękuje, za to, jaka łatwa i niewymagająca wysiłku była nasza przeprowadzka!

Drugi krok tego ćwiczenia polega na przesyceniu pragnień jeszcze większą wdzięcznością.

Możesz zrealizować drugi krok o dowolnej porze dzisiejszego dnia. Aby nasycić swoje pragnienia magiczną siła wdzięczności, zacznij od pierwszego pragnienia na swojej liście i używając wyobraźni, jakby Twoje pragnienie już się spełniło, odpowiedz w myślach na następujące pytania: 

 • 1. Co czułaś, gdy Twoje pragnienie się spełniło?
 • 2. Komu pierwszemu powiedziałaś, kiedy spełniło się Twoje pragnienie, i jak to powiedziałaś?
 • 3. Jaka była pierwsza wspaniała rzecz, którą zrobiłaś, gdy spełniło się Twoje pragnienie? Postaraj się opisać to w myślach jak najbardziej szczegółowo.

Na koniec ponownie przeczytaj każde pragnienie i z naprawdę wielkim naciskiem wypowiedz słowo “dziękuje”, żeby poczuć je najmocniej jak to tylko możliwe.

Przejdź do drugiego pragnienia na swojej liście i wykonuj te same kroki z każdym kolejnym pragnieniem, aż dojdziesz do końca. Poświęć każdemu pragnieniu co najmniej jedną minutę.

Jeśli chcesz zrobić coś, co jest naprawdę potężne i zapewni dużo zabawy, możesz stworzyć magiczną tablicę, gdzie będziesz mogła umieszczać obrazki ilustrujące to, o czym marzysz. Wytnij obrazki i przypnij do tablicy w miejscu, w którym często będziesz je widzieć. Wypisz wielkimi pogrubionymi litera magiczne słowa DZIĘKUJE, DZIĘKUJE, DZIĘKUJE.

ĆWICZENIE NUMER 13

 • 1. Bądź wdzięczna za to, co masz: Sporządź listę dziesięciu doznanych dobrodziejstw. Napisz, dlaczego jesteś wdzięczna. Ponownie przeczytaj listę i po każdym dobrodziejstwie powiedz dziękuję, dziękuję, dziękuję, starając się odczuwać jak największą wdzięczność.
 • 2. Usiądź przy komputerze albo z piórem i dziennikiem i sporządź listę swoich dziesięciu największych pragnień. Przed każdym napisz trzy razy “dziękuję”, jak by już się spełniło. Na przykład: “Dziękuję, dziękuję, dziękuję, za……(Twoje pragnienie).
 • 3. Używając wyobraźni, jakby każde z Twoich dziesięciu pragnień już się spełniło, odpowiedz w myślach na następujące pytania:
 1. – Co czułaś, gdy Twoje pragnienie się spełniło?
 2. – Komu pierwszemu powiedziałaś, kiedy spełniło się Twoje pragnienie i jak to powiedziałaś?
 3. – Jaka była pierwsza rzecz, którą zrobiłaś, gdy spełniło się Twoje pragnienie?
 4. Postaraj się opisać w myślach jak najbardziej szczegółowo.
 • 4. Ponownie przeczytaj zdania wyrażające Twoje pragnienia i połóż naprawdę duży nacisk na magiczne słowo “dziękuję”, żeby odczuć je najmocniej jak tylko możesz.
 • 5. Jeśli chcesz, zrób Magiczną Tablicę. Przygotuj obrazki przedstawiające Twoje pragnienia, przyczep je do swojej Magicznej Tablicy i umieść ją w miejscu, gdzie będziesz często ją widziała. Zatytułuj tablicę DZIĘKUJE, DZIĘKUJE, DZIĘKUJE, używając pogrubionych wielkich liter.
 • 6. Tuż przed położeniem się spać weź do ręki swój Magiczny Kamień i wypowiedz magiczne słowo „dziękuję”, za „najlepszą” rzecz, która się dzisiaj zdarzyła.

Powodzenia!

Nie zaczęłaś/eś wyzwania w tym samym czasie co ja, nie ma sprawy. Cofnij się do poprzedniego wpisu i zacznij od pierwszego dnia 🙂

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *