NA TWOICH OCZACH

DZIEŃ 22 NA TWOICH OCZACH

“Świat ten, pomimo całej naszej wiedzy i wszystkich nauk, pozostaje cudem i dla każdego, kto o nim będzie myśleć, pozostanie czymś nadprzyrodzonym, niezbadanym, czarnoksięskim, a nawet czymś więcej”.

Kilka lat temu, kiedy odkryłam Sekret i magiczną silę wdzięczności, sporządziłam listę wszystkich moich pragnień. Była to długa lista! W owym czasie wydawało się niemożliwe, by moje pragnienia się spełniły. Mimo wszystko spisałam na kartce dziesięć moich największych pragnień i nosiłam ją ze sobą codziennie. Ilekroć miałam okazję, wyjmowałam kartkę i czytałam listę, dając każdemu pragnieniu tyle wdzięczności, ile mogłam, jakby już się spełniło. Pragnienie numer jeden, na którym zależało mi bardziej niż na czymkolwiek innym, wciąż chodziło mi po głowie i wiele razy w ciągu dnia wypowiadałam magiczne słowo “dziękuję”, i czułam się tak, jakby już się spełniło. Pragnienia z mojej listy jedno po drugim w magiczny sposób spełniały się na moich oczach. Skreślałam każde spełnione pragnienie i kiedy pojawiało się jakieś nowe, dodawałam je do mojej listy.

Od czasu, gdy zaczęłam używać wdzięczności i prawa przyciągania, do chwili, gdy spełniło się moje ostanie pragnienie z pierwszej listy, minęły cztery lata.

Aby dać Ci pojęcie o skali spełnienia wszystkich moich pragnień, powiem, że w tym czasie, kiedy stworzyłam moją listę pragnień, moja firma była zadłużona na dwa miliony i stałam w obliczu faktu, że za dwa miesiące będę zmuszona ja zamknąć, że stracę mój dom i wszystko, co posiadałam. Potrzebowałam małej fortuny, żeby spłacić karty kredytowe, a jednak na mojej liście pragnień znalazł się duży dom z widokiem na ocean, podróż do egzotycznych miejsc na świecie, spłacenie wszystkich moich długów, rozwinięcie firmy, naprawienie wszystkich związków, podniesienie jakości życia mojej rodziny, stuprocentowe zdrowie, nieograniczona energia i chęć życia wraz ze zwykłą listą rzeczy materialnych. I moim pragnieniem numer jeden, którego spełnienie wydawało się absolutnie niemożliwe dla wielu moich znajomych, było sprawienie radości milionom ludzi przez moją pracę.

I sprawienie radości milionom ludzi przez moją prace było pierwszym pragnieniem, które się spełniło. Pozostałe spełniły się magicznie na moich oczach, i skreślałam jedno po drugim z mojej listy.

Teraz Twoja kolej użyć magicznej siły wdzięczności, żeby pragnienia spełniły się na Twoich oczach.

Na początku dnia weź sporządzona przez siebie Listę Dziesięciu Największych Pragnień. Przeczytaj każde zdanie na swojej liście i przez jedną minute wyobrażaj sobie, że pragnienie już się spełniło. Postaraj się odczuwać jak największą wdzięczność, jakby to już się stało.

Noś dzisiaj listę pragnień w kieszeni. Co najmniej dwa razy w ciągu dnia wyjmij ja, przeczytaj i staraj się odczuwać jak największą wdzięczność, tak, jakby pragnienie już się spełniło.

Jeśli chcesz przyśpieszyć spełnienie pragnień, zalecam codzienne noszenie listy w portfelu albo torebce. Gdy tylko znajdziesz czas, otwórz ją, przeczytaj i odczuwaj jak największą wdzięczność za każde pragnienie. Kiedy jakieś pragnienie spełni się na Twoich oczach, wykreśl je z listy i dodaj kolejne. I jeśli jesteś taka jak ja, za każdym razem, gdy będziesz skreślać pragnienie, będziesz płakać z radości, dlatego to, co wydawało się niemożliwe, stało się możliwe dzięki magicznej sile wdzięczności.

ĆWICZENIE NUMER 22

  • 1. Bądź wdzięczna za to, co masz: Sporządź listę dziesięciu doznanych dobrodziejstw. Napisz, dlaczego jesteś wdzięczna. Ponownie przeczytaj listę i po każdym dobrodziejstwie powiedz dziękuję, dziękuję, dziękuję, starając się odczuwać jak największą wdzięczność.
  • 2. Na początku dnia weź sporządzoną przez siebie Listę Dziesięciu Największych Pragnień.
  • 3. Przeczytaj każde zdanie i przez minute wyobrażaj sobie, że Twoje pragnienie się spełniło. Staraj się odczuwać jak największą wdzięczność.
  • 4. Noś swoja listę pragnień przez cały dzień w kieszeni. Co najmniej dwa razy w ciągu dnia wyjmij ją, przeczytaj i staraj się odczuwać jak największą wdzięczność.
  • 5. Tuż przed położeniem się spać weź do ręki swój Magiczny Kamień i wypowiedz magiczne słowo „dziękuję”, za „najlepszą” rzecz, która się dzisiaj zdarzyła.

Powodzenia!

Nie zaczęłaś/eś wyzwania w tym samym czasie co ja, nie ma sprawy. Cofnij się do poprzedniego wpisu i zacznij od pierwszego dnia 🙂

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *