MAGICZNY KAMIEŃ

DZIEŃ 2

Początkowo praca z tymi ćwiczeniami wymaga wykonywania ich w kolejne dni, żeby praktykowanie wdzięczności stało się nawykiem. Wszystko, co będzie Ci przypominać, że masz być wdzięczna, pomoże Ci dzięki wdzięczności przemienić życie z złoto i właśnie tego dotyczy to magiczne ćwiczenie.Najpierw znajdź kamień. Wybierz niewielki, żeby mieścił się w Twojej dłoni. Wybierz kamień gładki, bez ostrych krawędzi, taki, żeby dobrze leżał w Twojej ręce.

Możesz znaleźć kamień w ogrodzie, rzece, strumieniu, na plaży albo w parku.Kiedy znajdziesz Magiczny Kamień, umieść go w takim miejscu, w którym będziesz do dobrze widziała, gdy się położysz do łóżka. Jeśli używasz budzika, możesz położyć go właśnie obok niego.Dzisiaj wieczorem, tuż przed pójściem spać weź swój Magiczny Kamień, połóż go na dłoni i zamknij w palcach. Wróć myślą do wszystkich dobrych rzeczy, które wydarzyły się w ciągu dnia i znajdź tę najlepszą, za którą jesteś najbardziej wdzięczna. Potem wypowiedz magiczne słowo “dziękuję”, za najlepszą rzez, która Cię spotkała. Odłóż Magiczny Kamień na miejsce przy łóżku. I o to chodzi!Codziennie wieczorem przez następne dwadzieścia sześć dni powtarzaj ćwiczenie Magiczny Kamień.


ĆWICZENIE NUMER 2:

  • 1. Powtórz trzy pierwsze kroki ćwiczenia magicznego numer 1 – Bądź wdzięczna za to, co masz: Sporządź listę dziesięciu doznanych dobrodziejstw. Napisz, dlaczego jesteś wdzięczna. Ponownie przeczytaj listę i po każdym dobrodziejstwie powiedz dziękuję, dziękuję, dziękuję, starając się odczuwać jak największą wdzięczność.
  • 2. Znajdź Magiczny Kamień i połóż go przy swoim łóżku.
  • 3. Przed położeniem się spać weź w rękę swój Magiczny Kamień i pomyśl o najlepszej rzeczy, która się dzisiaj wydarzyła.
  • 4. Wypowiedz magiczne słowo, “dziękuję”, za najlepszą rzecz, która się dzisiaj wydarzyła.
  • 5. Powtarzaj ćwiczenia Magiczny Kamień przez następne dwadzieścia sześć dni.
  • 6. Przygotuj się na jutrzejsze ćwiczenie magiczne.

Do jutrzejszego ćwiczenia przygotuj fotografie 3 osób ze swojej najbliższej relacji. Możesz wybrać swojego męża lub żonę, syna, córkę, siostrę, brata, chłopaka, partnera w interesach, przyjaciela, babcię lub wujka. Możesz wybrać trzy dowolne osoby, które się dla Ciebie ważne i przygotuj ich zdjęcia. Może to być fotografia papierowa lub jeśli nie macie, wystarczy fotografia w telefonie.
Powodzenia !!!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *