MAGICZNY CZEK

DZIEŃ 17 MAGICZNY CZEK

“W magicznym świecie nie ma zbiegów okoliczności i nie ma przypadków. Nic się nie dzieje, chyba że ktoś chce, żeby coś się stało”. WILLIAM S. BORROUGHS

Gdy kierujesz magiczną silę wdzięczności ku jakiejś negatywnej sytuacji, zostaje stworzony nowy stan, który eliminuje ten dotychczasowy. To oznacza, że jeśli znajdziesz się w punkcie, w którym Twoje odczuwanie wdzięczności za pieniądze będzie większe niż odczuwanie braku pieniędzy, stworzony zostanie nowy stan eliminujący brak pieniędzy i magicznie zastępujący go większą ilością pieniędzy.

Prawo przyciągania mówi, że podobieństwa się przyciągają, więc jeśli czujesz się zawiedziona, bo nie masz dość pieniędzy, otrzymasz więcej negatywnych okoliczności powodujących niedostatek pieniędzy. Jeśli martwisz się o pieniądze przyciągniesz więcej sytuacji powodujących zmartwienie.

Jakkolwiek to może być trudne, musisz zignorować swoją obecna sytuacje i brak pieniędzy, którego być może obecnie doświadczasz, i wdzięczność jest gwarantowanym sposobem, żeby tego dokonać. Nie możesz być wdzięczna za pieniądze i jednocześnie rozczarowana pieniędzmi. Nie możesz mieć wdzięcznych myśli o pieniądzach i jednocześnie martwić się o pieniądze. Nie możesz być wdzięczna za pieniądze i jednocześnie bać się o pieniądze. Kiedy jesteś wdzięczna za pieniądze, nie tylko powstrzymujesz negatywne myśli i uczucia, które odpychają pieniądze od Ciebie, ale, robiąc to, przyciągasz pieniądze!

Przed użyciem magicznej siły wdzięczności skierowanej do pieniędzy, które chcesz mieć, musisz wiedzieć, w jaki sposób pieniądze albo bogactwo mogą wejść do Twojego życia.

Pieniądze mogą przyjść do Ciebie w postaci niespodziewanego czeku, podwyżki, wygranej na loterii, zwrotu podatku, albo niespodziewanego daru pieniężnego. Twoje pieniądze mogą również wzrosnąć kiedy ktoś inny spontanicznie zapłaci za Twoja kawę, lunch czy kolacje, kiedy będziesz chciała coś kupić odkryjesz, że akurat trafiłaś na okazyjną cenę, kiedy sprzedający zagwarantuje zwrot pieniędzy albo kiedy ktoś da ci w prezencie coś, co chciałaś mieć i co musiałabyś kupić. Wynik końcowy każdej z tych sytuacji jest taki, że masz więcej pieniędzy!

Zatem, gdy tylko coś takiego nastąpi, zapytaj samą siebie:

Czy te okoliczności oznaczają, że mam więcej pieniędzy?

Bo jeśli tak, musisz być bardzo wdzięczna za pieniądze, które otrzymałaś dzięki tym okolicznościom!

Na końcu ćwiczenia znajdziesz pusty Magiczny Czek z Banku Wdzięczności Wszechświata, i sama go wypełnisz. Wpiszesz, jaką kwotę chcesz otrzymać, a także swoje nazwisko i dzisiejsza datę. We wskazane miejsca wpisz konkretną kwotę pieniędzy na jedną rzecz, której naprawdę pragniesz, ponieważ, gdy będziesz wiedziała, na co zamierzasz wydać pieniądze, będziesz mogła odczuwać większą za nie wdzięczność. Pieniądze są środkiem do tego, czego chcesz, ale nie celem, więc jeśli myślisz tylko o pieniądzach jako takich, nie będziesz w stanie odczuwać zbyt wielkiej wdzięczności. Kiedy wyobrazisz sobie, ze dostajesz rzeczy, na których Ci naprawdę zależy, albo że robisz coś, co naprawdę chcesz zrobić, poczujesz znacznie większa wdzięczność niż gdybyś była wdzięczna tylko za pieniądze.

Możesz pobrać mnóstwo pustych Magicznych Czeków ze strony: www.thesecret.tv/magiccheck.

Jeśli chcesz, możesz zacząć od mniejszej sumy na swoim Magicznym Czeku i po jej otrzymaniu zwiększać sumy na następnych czekach. Zaleta rozpoczynania od mniejszej sumy jest taka, że kiedy magicznie ją otrzymasz, będziesz wiedziała, że Ci się udało, będziesz wiedziała z absolutnym przekonaniem, że magia wdzięczności działa, a wdzięczność i radość sprawią, że większe sumy staną się dla Ciebie wiarygodne.

Kiedy wypełnisz Magiczny Czek, weź go w ręce i pomyśl o konkretnej rzeczy, na którą potrzebujesz pieniędzy.

Wyobraź ją sobie i wyobraź sobie, jak naprawdę wykorzystujesz pieniądze, żeby zdobyć upragniona rzecz, i postaraj się tchnąć w swoje wizualizacje jak najwięcej podniecenia i wdzięczności.

Może potrzebujesz pieniędzy na nowa parę butów, komputer albo nowe łóżko, więc wyobraź sobie, że naprawdę kupujesz w sklepie to, co chcesz. Jeśli chcesz mieć pieniądze na podróż zagraniczną albo na wykształcenie dziecka, wyobraź sobie, że kupujesz bilet na samolot albo otwierasz w banku konto edukacyjne. I czuj się tak szczęśliwa i wdzięczna, jakbyś naprawdę już dostała pieniądze!

Po zakończeniu tych kroków noś dzisiaj Magiczny Czek przy sobie albo umieść go w miejscu, gdzie będziesz go często widziała. Co najmniej dwa razy w ciągu dzisiejszego dnia weź Magiczny Czek w ręce i wyobraź sobie, że naprawdę wydajesz pieniądze na to, czego pragniesz, i postaraj się czuć jak najbardziej podekscytowana i wdzięczna. Jeśli chcesz, możesz to robić częściej niż dwa razy w ciągu dnia. Jak z każdym magicznym ćwiczeniem, przebranie miary po prostu jest niemożliwe.

Pod koniec dnia zostaw Magiczny Czek tam, gdzie będziesz codziennie go widziała. Za każdym razem, gdy będziesz patrzeć na swój Magiczny Czek, staraj się czuć tak, jakbyś już otrzymała pieniądze, i bądź wdzięczna, że możesz mieć albo zrobić, co chcesz.

Kiedy otrzymasz pieniądze na swój Magiczny Czek albo jeśli w jakiś inny magiczny sposób otrzymasz to, na co chciałaś przeznaczyć pieniądze, zastąp czek nowym, z nową sumą na coś innego, czego naprawdę pragniesz i kontynuuj ćwiczenie Magiczny Czek tak długo, jak chcesz.

ĆWICZENIE NUMER 17

  • 1. Bądź wdzięczna za to, co masz: Sporządź listę dziesięciu doznanych dobrodziejstw. Napisz, dlaczego jesteś wdzięczna. Ponownie przeczytaj listę i po każdym dobrodziejstwie powiedz dziękuję, dziękuję, dziękuję, starając się odczuwać jak największą wdzięczność.
  • 2. Wypisz na Magicznym Czeku sumę pieniędzy, które chcesz otrzymać, wraz ze swoim nazwiskiem i dzisiejszą datą.
  • 3. Weź Magiczny Czek w ręce i wyobraź sobie, że kupujesz te rzecz, którą chcesz mieć. Postaraj się odczuwać taką radość i wdzięczność, jakbyś naprawdę to robiła. 
  • 4. Noś dzisiaj przy sobie Magiczny Czek albo umieść go w miejscu, w którym będziesz go często widywać. Co najmniej dwa razy weź czek w ręce, wyobraź sobie, że wydajesz pieniądze na to, czego pragniesz, i czuj się tak wdzięczna, jakbyś naprawdę to robiła.
  • 5. Pod koniec dnia umieść swój Magiczny Czek w takim miejscu, w którym będziesz codziennie mogła go widzieć. Kiedy otrzymasz pieniądze na swój czek albo jeśli otrzymasz to, na co chciałaś wydać pieniądze, zastąp czek nowym, z nową sumą na coś innego, czego pragniesz, i powtórz kroki 2-4.
  • 6. Tuż przed położeniem się spać weź do ręki swój Magiczny Kamień i wypowiedz magiczne słowo „dziękuję”, za „najlepszą” rzecz, która się dzisiaj zdarzyła.

Powodzenia!

Nie zaczęłaś/eś wyzwania w tym samym czasie co ja, nie ma sprawy. Cofnij się do poprzedniego wpisu i zacznij od pierwszego dnia 🙂

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *