MAGICZNE PODSUMOWANIE

TWOJA MAGICZNA PRZYSZŁOŚĆ – MAGICZNE PODSUMOWANIE

Jesteś budowniczym swojego życia i wdzięczność jest Twoim magicznym narzędziem do zbudowania najbardziej niewiarygodnego życia. Dzięki tym magicznym ćwiczeniom położyłaś fundament, a używając narzędzia wdzięczności, dodajesz kolejne piętra do gmachu swojego życia. Twoje życie będzie się wspinać coraz wyżej, aż dosięgniesz gwiazd. Dzięki wdzięczności możesz osiągnąć ogromną wysokość, i nie ma końca magia, której możesz doświadczyć.

Idealnym sposobem na kontynuacje jest zachowanie fundamentu wdzięczności i stopniowe budowanie na nim poprzez powiększanie głębi Twojego uczucia. Im bardziej praktykujesz wdzięczność, tym głębiej będziesz ją odczuwać, a wtedy tym mniej czasu będziesz musiała jej poświęcać.

Wskazówki:

Wykonywanie ćwiczenia Pamiętaj o Magi trzy razy w tygodniu albo połączenie go z dwoma innymi dowolnie wybranymi ćwiczeniami magicznymi zachowa Twój obecny fundament wdzięczności w nienaruszonym stanie i pozwoli Ci na budowanie magi w taki sposób, żeby Twoje życie ciągle się polepszało. Możesz na przykład wybrać ćwiczenie Pamiętaj o Magii na jeden dzień, Magiczne Związki na drugi i Magiczne Pieniądze na trzeci.

Wykonuj ćwiczenia Pamiętaj o Magii sześć razy w tygodniu albo połącz je z pięcioma innymi dowolnie wybranymi ćwiczeniami magicznymi, a staniesz się prawdziwym alchemikiem, który może wszystko przemienić w złoto!

Zalecenia do ćwiczeń magicznych

Poniższe zalecenia umożliwią Ci łączenie ćwiczeń magicznych w taki sposób, żeby wywarły najsilniejszy i najszybszy wpływ w danej dziedzinie.

ZWIĄZKI

Magiczne związki
Magiczny pył dla każdego
Magicznie ulecz swoje związki
Magiczna różdżka
Magiczne lustro
Pamiętaj o magii

ZDROWIE

Magiczne zdrowie
Magiczny pył dla każdego
Magia i cuda w zdrowiu
Magiczne powietrze, którym oddychasz 
Magiczna różdżka 
Pamiętaj o magii

PIENIĄDZE

Magiczne pieniądze
Magnes pieniędzy
Magiczny czek 
Magiczna różdżka 
Magiczne lustro 
Pamiętaj o magii

PRACA

Praca jak marzenie
Magiczny pył dla każdego
Magiczna różdżka
Magiczne lustro 
Pamiętaj o magii

TWOJE PRAGNIENIA

Magiczny pył dla każdego
Spraw, żeby spełniły się wszystkie Twoje pragnienia
Na Twoich oczach
Magiczna różdżka 
Magiczne lustro 
Pamiętaj o magii

Twój Magiczny kamień

Możesz uczynić ćwiczenie Magiczny Kamień częścią swojego codziennego życia, przez kontynuowanie trzymania swojego Magicznego Kamienia przy łóżku i wykorzystywanie pory kładzenia się spać jako przypomnienia, że masz być wdzięczna za najlepszą rzecz, która wydarzyła się tego dnia. Możesz również nosić swój Magiczny Kamień w kieszeni i za każdym razem, gdy go dotkniesz, przypominać sobie o czymś, za co jesteś wdzięczna.

Twój Magiczny pyt

Również ćwiczenie Magiczny Pył dla Każdego możesz uczynić częścią swojego codziennego życia. Poza oprószaniem magicznym pyłem ludzi, którzy świadczą Ci usługi, jest wiele więcej sposobów, żeby kontynuować to ćwiczenie. Możesz posypywać magicznym pyłem każdego i wszystko! Jeśli Twój szef bywa opryskliwy, możesz dyskretnie posypać go magicznym pyłem. Możesz posypać magicznym pyłem członków rodziny albo ukochanego, gdy jest w złym nastroju, albo każdego, kogo spotkasz, i kto potrzebuje odrobiny magii w swoim życiu. Możesz również zabierać magie gdziekolwiek idziesz i oprószać magicznym pyłem dzieci, rośliny w ogrodzie, jedzenie i napoje, komputer albo swoją pocztę, zanim ją otworzysz, portfel, samochód, telefon zanim zadzwonisz albo odbierzesz, albo wszelkie okoliczności, które chcesz poprawić. Zastosowania magicznego pyłu są ograniczone jedynie przez Twoja wyobraźnię!

Zabieraj magię ze sobą

Bierz ze sobą wdzięczność, dokądkolwiek idziesz. Nasycaj magią wdzięczności swoje zamiłowania, spotkania, poczynania i sytuacje życiowe, żeby spełniły się wszystkie Twoje marzenia. W przyszłości, jeśli życice postawi Cię w jakiejś trudnej sytuacji, a Ty uznasz, że nie masz nad nią żadnej kontroli, i nie będziesz wiedziała, co zrobić, wtedy, zamiast się martwić czy bać, zwróć się do magii wdzięczności i bądź wdzięczna za wszystko inne w swoim życiu. Kiedy z rozwaga dziękujesz dobru w swoim życiu, okoliczności związane z trudną sytuacją magicznie ulegną zmianie.

Powodzenia!

Nie zaczęłaś/eś wyzwania w tym samym czasie co ja, nie ma sprawy. Cofnij się do poprzedniego wpisu i zacznij od pierwszego dnia 🙂

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *