MAGICZNE LUSTRO

DZIEŃ 27 MAGICZNE LUSTRO

“Stan rzeczy zmienia się w zależności od emocji. Widzimy w nich magię i piękno, choć w rzeczywistości magia i piękno jest w nas.” KAHLIL GIBRAN

W inspirujących słowach Gandhiego i piosence Michaela Jacksona, “Człowiek w lustrze”, która wywarła wpływ na setki milionów ludzi, jest zawarty jeden z najpotężniejszych komunikatów wszech czasów:

Zmień osobę w lustrze, a Twój świat się zmieni.

Jeśli wykonałaś dwadzieścia sześć magicznych ćwiczeń do tego miejsca, już się zmieniłaś! I chociaż czasami trudno jest dostrzec zmiany w sobie, poczujesz zmianę w swoim szczęściu i zobaczysz zmianę w poprawie okoliczności Twojego życia, a także magiczne zmiany w otaczającym Cię świecie

Praktykowałaś magiczną moc wdzięczności dla swoje rodziny i przyjaciół, dla swojej pracy, pieniędzy i zdrowia, dla marzeń i nawet dla ludzi, których spotykasz każdego dnia. Ale osobą, która zasługuje na Twoją wdzięczność bardziej niż ktokolwiek inny, jesteś Ty.

Kiedy będziesz wdzięczna osobie w lustrze, uczucia niezadowolenia i rozczarowania albo przekonanie, że nie jesteś dość dobra, znikną. Wraz z nimi magicznie znikną wszystkie niezadowalające i rozczarowujące okoliczności w Twoim życiu.

Negatywne uczucia do siebie powodują największe zniszczenia w Twoim życiu, ponieważ są znacznie potężniejsze niż wszelkie Twoje uczucia do czegokolwiek czy kogokolwiek innego. Dokądkolwiek idziesz i cokolwiek robisz, w każdej chwili masz ze sobą te negatywne uczucia. Uczucia te brukają wszystko, czego dotykasz, a poza tym działają jak magnes, przyciągając jeszcze więcej niezadowolenia i rozczarowania do wszystkiego, co robisz.

Kiedy jesteś wdzięczna za to, że jesteś sobą, przyciągniesz tylko okoliczności, które poprawia Twoje zdanie o samej sobie, i poczujesz się jeszcze lepiej.

Musisz być bogata w pozytywne uczucia do siebie, żeby sprowadzić do siebie bogactwa życia. Wdzięczność dla samej siebie Cię wzbogaca!

Aby wykonać ćwiczenie Magiczne Lustro, natychmiast podejdź do lustra. Spójrz na osobę w lustrze i głośno wypowiedz magiczne słowo “dziękuję”, z całego swojego serca. Zrób to z większym przekonaniem niż kiedykolwiek wcześniej. Podziękuj sobie za to, że jesteś sobą! Podziękuj sobie za to, jaka jesteś i zrób to z co najmniej takim samym uczuciem, jakie poświęcasz wszystkiemu i każdemu innemu! Bądź wdzięczna za to, że po prostu jesteś!

Kontynuuj ćwiczenie Magiczne Lustro przez cały dzień, odczuwając wdzięczność dla tej pięknej osoby w lustrze, I wypowiadaj magiczne słowo dziękuję za każdym razem, gdy spojrzysz na siebie w lustrze. Jeśli nie będziesz mogła wypowiedzieć magicznego słowa na głos, możesz Je powiedzieć w myśli. I jeśli jesteś naprawdę odważna, możesz spojrzeć w Magiczne Lustro i wymienić swoje trzy cechy, za które jesteś wdzięczna.

Jeśli z jakiegoś powodu w przyszłości nie będziesz dla siebie miła, będziesz wiedziała, że masz wyrazić swoją wdzięczność jedynej osobie, która zasługuje na to bardziej niż ktokolwiek inny- osobie w lustrze!

Kiedy jesteś wdzięczna, nie obwiniasz się za popełniony błąd. Będąc wdzięczną, nie krytykujesz siebie, kiedy nie jesteś idealna. Kiedy jesteś wdzięczna za to, że jesteś sobą, czujesz się szczęśliwa i stajesz się magnesem dla szczęśliwych ludzi, szczęśliwych sytuacji i magicznych okoliczności, które będą Cie otaczać, dokądkolwiek pójdziesz i cokolwiek będziesz robić. Kiedy zdołasz dostrzec magie w tej osobie w lustrze, zmieni się cały Twój świat!

ĆWICZENIE NUMER 27

  • 1. Bądź wdzięczna za to, co masz: Sporządź listę dziesięciu doznanych dobrodziejstw. Napisz, dlaczego jesteś wdzięczna. Ponownie przeczytaj listę i po każdym dobrodziejstwie powiedz dziękuję, dziękuję, dziękuję, starając się odczuwać jak największą wdzięczność.
  • 2. Dzisiaj, za każdym razem, gdy będziesz patrzeć na siebie w lustrze, powiedz “dziękuję” z większą powagą niż kiedykolwiek wcześniej.
  • 3. Jeśli jesteś naprawdę odważna, podczas patrzenia w lustro wymień swoje trzy cechy, za które jesteś wdzięczna.
  • 4. Tuż przed położeniem się spać weź do ręki swój Magiczny Kamień i wypowiedz magiczne słowo „dziękuję”, za „najlepszą” rzecz, która się dzisiaj zdarzyła.

Powodzenia!

Nie zaczęłaś/eś wyzwania w tym samym czasie co ja, nie ma sprawy. Cofnij się do poprzedniego wpisu i zacznij od pierwszego dnia 🙂

1 thought on “MAGICZNE LUSTRO”

  1. Beata Muniak

    Witam.czy ta wiedza ktpra jest tutaj prEdstawilna kest w tej ksiazce, jezeli tak to gdzie mpzna ja zamowic

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *