MAGICZNA RÓŻDŻKA

DZIEŃ 24 MAGICZNA RÓŻDŻKA

Czy kiedykolwiek chciałaś mieć magiczna różdżkę, żebyś mogła nią skinąć i pomóc ludziom, których kochasz? Cóż, dzisiejsze ćwiczenie magiczne pokaże Ci, jak można używać prawdziwej Magicznej Różdżki życia, by pomóc innym!

Kiedy żarliwie chcesz pomóc innej osobie, posiadasz ogromną moc, ale kiedy dzięki wdzięczności nadasz tej mocy określony kierunek, naprawdę będziesz miała Magiczna Różdżkę, żeby pomóc ludziom, na których Ci zależy.

Energia płynie tam, gdzie kieruje się Twoja uwaga, i kiedy skierujesz energię wdzięczności ku potrzebom innej osoby, tam ona trafi.

Właśnie z tego powodu Jezus dziękował przed uczynieniem cudu. Wdzięczność jest niewidzialna, ale prawdziwa siła energii w połączeniu z energią Twojego pragnienia staje się czymś w rodzaju Magicznej Różdżki.

“Ludzie, którzy czekają na magiczną różdżkę, nie wiedzą, że sami są magiczną różdżką” THOMAS LEONARD

Jeśli ktoś z Twojej rodziny, spośród przyjaciół albo tych ludzi, na których Ci zależy, ma problemy natury finansowej, zdrowotnej czy psychicznej, jest nieszczęśliwy w pracy, zestresowany, cierpi z powodu zakończonego związku, stracił pewność siebie albo czarno widzi swoje życie, możesz użyć niewidzialnej siły wdzięczności, żeby pomóc tej osobie pod względem zdrowia, finansów i szczęścia.

Aby skinieniem Magicznej Różdżki poprawić czyjeś zdrowie, wyobraź sobie, że ta osoba w pełni wróciła do zdrowia, i wypowiedz magiczne słowo “dziękuję”, z płynącą z głębi serca radością, jakbyś właśnie otrzymała wiadomość, że ta osoba znów cieszy się doskonałym zdrowiem. Możesz sobie wyobrazić, że ta osoba informuje Cię o tym przez telefon albo osobiście, i naprawdę odczuwaj swoją reakcje. Jeśli zdołasz poczuć się tak wdzięczna, jak byłabyś w chwili rzeczywistego odebrania wiadomości o powrocie tej osoby do zdrowia, Twoje uczucia będą tak szczere i potężne jak powinny być.

Aby skinieniem Magicznej Różdżki pomóc komuś, kogo kochasz, w problemach finansowych, wykonaj to samo magiczne ćwiczenie i bądź tak wdzięczna, jakby ta osoba już otrzymała potrzebne pieniądze. Wyobraź sobie, że jej sytuacja finansowa jest w pełni korzystna.

Jeśli ktoś Ci znany przeżywa ciężkie chwile, ale dokładnie nie wiesz, czego potrzebuje albo czy potrzebuje pomocy w więcej niż jednej sferze, możesz wykonać takie samo magiczne ćwiczenie i skinąć swoja Magiczną Różdżką, dziękując za szczęście tej osoby albo za zdrowie, majątek i szczęście razem wzięte.

Dzisiaj wybierz trzy osoby, na których Ci zależy, a które obecnie cierpią z powodu niedostatku zdrowia, pieniędzy albo szczęścia, albo wszystkiego naraz.

Weź zdjęcie każdej z tych osób, jeśli je masz, i trzymaj przed sobą podczas wykonywania tego ćwiczenia.

Weź fotografię pierwszej osoby, następnie zamknij oczy i przez jedną minutę wyobrażaj sobie, że otrzymujesz wiadomość, iż ta osoba właśnie dostała to, czego potrzebowała. Znacznie łatwiej jest wizualizować siebie podczas otrzymywania takich wiadomości niż na przykład wyobrażać sobie, że osoba chora wróciła do zdrowia, inna, dotąd przygnębiona, znowu jest szczęśliwa, albo nękana przez kłopoty finansowe znów ma dostatek pieniędzy. Poza tym, wizualizując siebie, poczujesz większe podniecenie i wdzięczność.

Otwórz oczy i ze zdjęciem w ręce, powoli, trzy razy wypowiedz magiczne słowo “dziękuję”, za zdrowie, pieniądze lub szczęście, albo połączenie tego, czego potrzebuje ta osoba:

“Dziękuję, dziękuję, dziękuję, za zdrowie, majątek, szczęście ….(Imię).”

Gdy ukończysz ćwiczenie z jedną osobą, przejdź do następnej i powtarzaj te same dwa kroki, aż zakończysz ćwiczenie Magiczna Różdżka przez posłanie zdrowia, majątku albo szczęścia do wszystkich trzech osób.

Możesz również wykorzystać to potężne magiczne ćwiczenie, kiedy idziesz ulicą albo wykonujesz jakieś codzienne obowiązki i spotykasz kogoś, komu wyraźnie brakuje szczęścia, zdrowia albo pieniędzy Wyobraź sobie, że masz Magiczną Różdżkę, i skiń nią w wyobraźni, dziękując z całego serca za zdrowie, majątek i szczęście tej osoby, i miej świadomość, że wprawiłaś w ruch prawdziwą siłę magii.

Używanie wdzięczności w celu udzielenia pomocy komuś innemu, komu brakuje zdrowia, pieniędzy i szczęścia, jest największym aktem wdzięczności, jaki możesz wykonać. Jedną z jego magicznych cech jest to, że zdrowie, pieniądze i szczęście, jakiego żarliwie pragniesz dla innych, przyciągniesz również do siebie.

ĆWICZENIE NUMER 24

  • 1. Bądź wdzięczna za to, co masz: Sporządź listę dziesięciu doznanych dobrodziejstw. Napisz, dlaczego jesteś wdzięczna. Ponownie przeczytaj listę i po każdym dobrodziejstwie powiedz dziękuję, dziękuję, dziękuję, starając się odczuwać jak największą wdzięczność.
  • 2. Wybierz trzy osoby, na których Ci zależy i którym chciałabyś pomóc pod względem zdrowia, majątku, szczęścia albo wszystkiego tego razem. 
  • 3. Jeśli masz, przygotuj zdjęcie każdej z tych trzech osób i trzymaj je przed sobą, wykonując ćwiczenie Magiczna Różdżka. 
  • 4. Zajmuj się jedną osoba na raz. Trzymając jej zdjęcie w ręku, zamknij oczy i przez minute wyobrażaj sobie, że ta osoba odzyskała pełnię zdrowia, majątku albo szczęścia i że otrzymujesz o tym wiadomość. 
  • 5. Otwórz oczy i ze zdjęciem w ręku powoli wypowiedz magiczne słowa: “Dziękuję, dziękuję, dziękuję, za zdrowie, majątek, szczęście ..(Imię)” 
  • 6. Przejdź do następnej osoby i powtarzaj te same dwa kroki, dopóki nie zakończysz ćwiczenia Magiczna Różdżka dla wszystkich trzech osób.
  • 7. Tuż przed położeniem się spać weź do ręki swój Magiczny Kamień i wypowiedz magiczne słowo „dziękuję”, za „najlepszą” rzecz, która się dzisiaj zdarzyła.

Powodzenia!

Nie zaczęłaś/eś wyzwania w tym samym czasie co ja, nie ma sprawy. Cofnij się do poprzedniego wpisu i zacznij od pierwszego dnia 🙂

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *