Ekspresowe notatki miłosne – zaskocz swojego partnera niezwykłymi niespodziankami.

Dziś Twoim zadaniem jest napisanie kilku krótkich notatek miłosnych dla swojej partnerki/partnera i ukrycie ich w różnych miejscach, aby odkrywał je w ciągu dnia. Masz już doświadczenie ponieważ podobne zadanie tylko na mniejszą skalę było do zaproponowane przez nas kilka dni temu. Tym razem jednak chodzi o większe zaangażowanie, więcej treści, więcej schowków i jeszcze więcej miłości.

1. Przygotuj krótkie notatki: Zastanów się nad kilkoma słodkimi, zabawnymi lub romantycznymi wiadomościami, które chciałbyś przekazać swojej partnerce/partnerowi. Następnie napisz je na małych karteczkach. Możesz również przy każdej z nich umieścić drobny upominek.

2. Zastanów się, gdzie je ukryć: Wybierz miejsca, w których Twoja partnerka/partner na pewno je znajdzie, ale jednocześnie niech będzie to niespodzianka. Możesz schować je między ubraniami, w lodówce, w kieszeniach płaszcza czy w torbie. Mogą to również być miejsca, które kompletnie nie są oczywiste ale jest pewne, że partnerka/partner chwyci za dany przedmiot (np bateria umywalkowa aby odkręcić wodę, codziennie używane naczynie na posiłek czy rączka od czajnika).

3. Obserwuj reakcje: Ciesz się szczerym uśmiechem swojej partnerki/partnera, gdy będzie odkrywał kolejne notatki. Zbierajcie Wasze kartki miłosne w jedno miejsce, aby po czasie przypomnieć sobie te miłe chwile. To niewielki wysiłek, a może sprawić, że Wasza relacja będzie jeszcze mocniejsza.

Pozdrawiamy Asia i Michał

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *