DAJ SYGNAŁ MAGII

DZIEŃ 25 DAJ SYGNAŁ MAGII

Dzisiejsze ćwiczenie Daj Sygnał Magii należy do moich ulubionych ćwiczeń, ponieważ jest zabawą ze wszechświatem, a to wspaniała zabawa!

Wyobraź sobie, że wszechświat jest przyjazny i troskliwy i że chce, żebyś miała wszystko, czego pragniesz. Ponieważ wszechświat nie może po prostu podać Ci tego, czego chcesz, używa prawa przyciągania, żeby dawać znaki i sygnały, i w ten sposób pomóc Ci w spełnieniu marzeń. Wszechświat wie, że musisz odczuwać wdzięczność, żeby przyciągnąć swoje marzenia, dlatego odgrywa swoją rolę w zabawie, wysyłając do Ciebie osobiste sygnały, które mają Ci przypominać o wdzięczności. Wykorzystuje ludzi, okoliczności i wypadki, które Cię otaczają, jako skierowane do Ciebie magiczne sygnały wzywające do odczuwania wdzięczności. Dziła to w następujący sposób:

Jeśli słyszysz syrenę ambulansu, magiczny sygnał wszechświata informuje, że masz być wdzięczna za idealne zdrowie. Jeśli widzisz radiowóz, Twój magiczny sygnał mówi, że masz być wdzięczna za bezpieczeństwo. Jeśli zobaczysz osobę czytającą gazetę, jest to magiczny sygnał nakazujący wdzięczność za dobre wiadomości.

Jeśli chcesz zmienić ciężar swojego ciała, to widok innej osoby o Twojej idealnej wadze jest magicznym sygnałem od wszechświata, że masz być wdzięczna za swoją idealną wagę. Jeśli zależy Ci na romantycznym partnerze, to widok szaleńczo zakochanej pary jest wysłanym do Ciebie magiczny sygnałem, że masz być wdzięczna za idealnego partnera. Jeśli chcesz mieć rodzinę, to gdy widzisz niemowlęta i małe dzieci, posłuchaj magicznego sygnału i bądź wdzięczna za dzieci. Kiedy mijasz swój bank albo bankomat, to Twój magiczny sygnał, że masz być wdzięczna za mnóstwo pieniędzy. Kiedy przybywasz do domu, to Twój magiczny sygnał, żebyś była wdzięczna za dom, a kiedy sąsiadka dzwoni i zaprasza Cię na kawę albo kiedy ty machasz ręką do sąsiadów z drugiej strony ulicy, to Twój magiczny sygnał, żebyś była wdzięczna za sąsiadów.

Jeśli przypadkiem zobaczysz jedno z materialnych pragnień ze swojej listy, takie jak wymarzony dom samochód, motocykl, buty albo komputer, oczywiście będzie to Twój magiczny sygnał od wszechświata, żebyś właśnie w tej chwili była wdzięczna za swoje pragnienie!

Kiedy zaczynasz nowy dzień i ktoś mówi ,dzień dobry to właśnie otrzymujesz magiczny sygnał, że masz być wdzięczna za dobry dzień. Jeśli spotkasz kogoś, kto jest naprawdę szczęśliwy, to Twój magiczny sygnał, żeby być wdzięczna za szczęście. A jeśli usłyszysz, że inna osoba mówi dziękuje, gdziekolwiek i kiedykolwiek, to Twój magiczny sygnał, żeby powiedzieć dziękuję.

Jeśli jakieś urządzenie się psuje, to sygnał do odczuwania wdzięczności za wszystkie moje urządzenia, które działają idealnie. Jeśli jakaś roślina w moim ogrodzie zaczyna chorować, to sygnał do wdzięczności za wszystkie zdrowe rośliny w moim ogrodzie. Jeśli ktoś z moich znajomych zaczyna chorować, to sygnał do wdzięczności za zdrowie tej osoby i za moje.

Aby dziś pobawić się w dawanie sygnału magii, wystarczy że będziesz na tyle spostrzegawcza, żeby w ciągu dnia zauważyć siedem magicznych sygnałów od wszechświata i podziękować za każdy z nich. Na przykład, jeśli zobaczysz osobę o Twojej idealnej wadze, powiedz: “Dziękuje za moją idealną wagę”! Nigdy nie możesz być nazbyt wdzięczna, to niemożliwe, więc jeśli chcesz, możesz spróbować odpowiedzieć na tyle magicznych sygnałów w ciągu jednego dnia, ile tylko zdołasz. Jedną z wielu korzyści magicznej siły wdzięczności jest to, że otwiera Ci oczy i sprawia, że stajesz się znacznie bardziej czujna i świadoma. A im bardziej taka się stajesz, tym bardziej jesteś wdzięczna i z tym większą łatwością przyciągasz swoje marzenia. Dlatego, wszechświecie, daj sygnał magi!

ĆWICZENIE NUMER 25

  • 1. Bądź wdzięczna za to, co masz: Sporządź listę dziesięciu doznanych dobrodziejstw. Napisz, dlaczego jesteś wdzięczna. Ponownie przeczytaj listę i po każdym dobrodziejstwie powiedz dziękuję, dziękuję, dziękuję, starając się odczuwać jak największą wdzięczność.
  • 2. Dzisiaj bądź wyczulona na to, co Cię otacza, i zbierz co najmniej siedem sygnałów wdzięczności z wypadków swojego dnia. Na przykład, jeśli zobaczysz osobę o Twojej idealnej wadze, powiedz: “Dziękuję za moją idealną wagę!”
  • 3. Tuż przed położeniem się spać weź do ręki swój Magiczny Kamień i wypowiedz magiczne słowo „dziękuję”, za „najlepszą” rzecz, która się dzisiaj zdarzyła.

Powodzenia!

Nie zaczęłaś/eś wyzwania w tym samym czasie co ja, nie ma sprawy. Cofnij się do poprzedniego wpisu i zacznij od pierwszego dnia 🙂

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *