Kroniki Akaszy

Kroniki Akaszy

KRONIKI AKASZY

Czy zdarza Ci się słyszeć swój wewnętrzny głos? Dusza kontaktuje się z nami w subtelny sposób. Czasami przejawia się to podczas snu lub medytacji, jak również możemy odbierać ten głos wykonując czynności dnia codziennego. Są różne techniki komunikacji z naszą duszą i duchowymi przewodnikami. Dla mnie najskuteczniejsze jest wchodzenie w pole serca i odczytywanie Kronik Akaszy z tego poziomu. Przebywanie w przestrzeni bezwarunkowej miłości jest najpiękniejszym doświadczeniem, jakie mogę doznawać w moim ciele.

W sanskrycie Akasha oznacza eter.

Kroniki Akaszy  to przestrzeń eteryczna, energetyczna, w której jest zapis wszystkiego od początku naszego istnienia.

Gabrielle Orr

Rzeczy materialne posiadają formę, jak istoty ludzkie, książki, drzewa, a nawet pieniądze.
W skład rzeczy niematerialnych wchodzą nasze myśli, emocje, kreacje oraz energie wszystkich rzeczy materialnych. Innymi słowy, w polu Kronik Akaszy zawarte jest wszystko. Nic nie jest zagubione lub przeoczone. Pole Kronik jest fundamentem i esencją wszelkich rzeczy.

Gabrielle Orr napisała książki: “Kroniki Akaszy Jedyna Prawdziwa Miłość” – praktyczny przewodnik do twoich Kronik Akaszy oraz “Kroniki Akaszy Jesteś cudem!” – zrozumienie własnej mocy. W Polsce organizowane są również warsztaty prowadzone przez Gabrielle –  Wejście do Kronik Akaszy. Jestem absolwentką tych warsztatów i pracuję z polem Kronik Akaszy przedstawioną tam metodą.

Podczas pracy z Kronikami Akaszy, mogę sprawdzić, co jest prawdziwą przyczyną obecnej sytuacji w Twoim życiu lub problemu, z którym obecnie się zmagasz. Pomogę Ci znaleźć rozwiązania na obecne problemy. Bardzo często początek trudności pochodzi z okresu dzieciństwa. Wydarzenia z tamtego okresu mają wpływ na dalsze, dorosłe życie.

Kroniki Akaszy mogą udzielić informacji, dlaczego dana sytuacja jest obecna w Twoim życiu oraz gdzie ona ma swój początek.

Pomagają odkryć, co wydarzyło się w dzieciństwie oraz z jakimi przekonaniami obecnie idziesz przez życie, dzięki czemu ułatwiają rozwiązanie trudnej sytuacji. 

W Kronikach jest odpowiedź, czyli informacja, co należy zrobić, żeby jak najlepiej tę sytuację rozwiązać. Czasami korzenie, czyli podłoże problemu, nie leży w dzieciństwie. Zdarza się, że są to powiązania energetyczne z innymi osobami lub bytami.  Możemy sięgnąć jeszcze dalej do poprzednich wcieleń, ponieważ one również mają ogromne znaczenie na nasze obecne życie .

Sesja z odczytem z Kronik Akaszy nie opiera się na żadnej religii. Nie ma tu znaczenia, czy wierzysz w poprzednie wcielenia czy nie. To, co zrobisz z informacjami z odczytu należy tylko do Ciebie. Spotykamy się w celu poprawy jakości Twojego życia, aby wypełnione one było większą ilością miłości, radości, zrozumienia, harmonii i samoświadomości. Informacje są po to, aby Ci pomóc. Najważniejszy jest Twój rozwój w najlepszym dla Ciebie kierunku. Możesz po prostu wziąć pod uwagę to, co usłyszysz, nawet jeżeli będzie to miało związek z poprzednimi wcieleniami. Kroniki to pole bezwarunkowej miłości, więc nie ma tu miejsca na przymus. Jesteśmy jako ludzkość obdarzeni wolną wolą i zawsze jest ona uszanowana, tym bardziej w przestrzeni bezwarunkowej miłości i prawdy. Najważniejsze jest odkrycie, jaki wzorzec zachowania powielasz.

Czasami wzorzec zachowania nie pochodzi z poprzednich wcieleń tylko z zachowań rodowych, np. kobiety w rodzie od jakiegoś czasu powtarzają ten sam schemat zachowań. W określony sposób była traktowana mama, wcześniej w ten sam sposób była traktowana babcia, a jeszcze wcześniej prababcia.  W Kronikach jest informacja, w jaki sposób możemy pracować w kierunku uzdrowienia takich więzów.

Bardzo często uświadomienie sobie schematu, który powielamy, już powoduje, że przestaje on mieć nad nami kontrolę. To, co przestaje być nieświadome, a staje się uświadomione, słabnie automatycznie i przestaje mieć nad nami władzę.

W Kronikach Akaszy jest również zapis informacji na temat Twoich zdolności i talentów oraz predyspozycji zawodowych. Możesz uzyskać odpowiedź na pytanie dotyczące Twojej życiowej drogi.

Jak się przygotować do sesji z odczytem z Kronik Akaszy?

 • Sesja trwa 1,5 godziny.
 • Wartość sesji to 350 zł. Płatność na konto po zarezerwowaniu terminu.
 • Dobrze jest na ten czas znaleźć sobie spokojny kąt tylko dla siebie, gdzie nie będzie nam nikt przeszkadzać.
 • Łączymy się za pośrednictwem internetu, przez komunikator Messenger lub Skype.
 • Przygotuj sobie coś do notowania.
 • Przygotuj dwa – trzy pytania, o które chcesz zapytać Kroniki Akaszy lub z jakim tematem obecnie chcesz popracować. Wybierz takie zagadnienia, które są priorytetowe do uzdrowienia na ten moment Twojego życia.
 • Proszę o punktualność. Sesja nie będzie wydłużona o czas spóźnienia.
 • Zasugeruj termin sesji, a ja potwierdzę Ci jego dostępność.

Jak najlepiej sformułować pytanie?

Fragment z książki: “Kroniki Akaszy Jedyna Prawdziwa Miłość” Gabrielle Orr

Pytania, które zadajesz w Kronikach Akaszy, mają szczególną jakość i wibrację. Im wyższa i czystsza intencja oraz wibracja, tym łatwiej otrzymać i zrozumieć odpowiedź. Sformułuj treść każdego pytania wokół wybranego wyzwania lub problemu. Dobre pytania są jasne, nawet wtedy, gdy dotyczą zagadnień ogólnych. Zadaj jedno pytanie główne na temat wyzwania, które przed Tobą stoi, a potem kilka pytań pomocniczych, aby wyjaśnić odpowiedź. Stawianie pytań w formie powinno się nie przynosi zbyt wielu korzyści, ponieważ wskazuje na oczekiwania oraz na przyszłą manifestacje z punktu widzenia zakotwiczonego w przeszłości. Na przykład: Czy powinnam wrócić do pracy w szkole, aby podnieść swoje dochody? Czy powinnam przeprowadzić się do innego regionu, aby wyzwolić się od przeszłości?

Mistrzowie i Nauczyciele nigdy nie będą nakłaniać, abyśmy wybrali jakieś konkretne rozwiązanie. Zawsze będziemy mieć wolność wyboru. Ich przewodnictwo jest dobre, łagodne i pełne miłości. Ta sama prawda dotyczy pytań w trybie przypuszczającym, bowiem często wyrażają prawdopodobieństwo lub jakieś założenie.

Na przykład: Czy przeprowadzka do innego regionu, aby być w życiu szczęśliwszą, byłaby dla mnie dobra? Czy byłabym zdrowsza, gdybym nie pozostawała w tak stresującym związku z moim mężem? Czy osiągnęłabym sukces, gdybym poszła na studia?

Osadzaj swoje główne pytania w teraźniejszości. Niektóre z pytań pomocniczych mogą Cię zabrać do przeszłości w celu usunięcia przyczyny problemu. Inne z kolei zaprowadzą Cię w przyszłość, dając możliwość stworzenia nowego wzorca myślenia, bądź wierzeń, które na Twojej drodze życiowej dadzą Ci więcej korzyści niż wzorzec poprzedni.

Oto kilka przykładów, jak zadawać pytania przynoszące największe korzyści:
 • Jaka wiedza jest dla mnie najważniejsza na tym etapie życia?
 • Co potrzebuję wiedzieć, aby dostosować się do celu mojej duszy?
 • Co potrzebuję wiedzieć, aby pamiętać, kim naprawdę jestem i co przyszłam tu zrobić?
 • Co potrzebuję wiedzieć, aby odnieść największą korzyść z tego wydarzenia/spotkania/relacji/inwestycji?
 • Czy jest coś, od czego potrzebuję się uwolnić (osąd, lęk, obawa, przesąd), aby odnieść największą korzyść z tego wydarzenia/spotkania/relacji/inwestycji?
 • Czego uczy mnie ta sytuacja?
 • Jak mogę się uwolnić od tego problemu lub wyzwania?
 • Co potrzebuję wiedzieć, aby doświadczyć spokoju i równowagi w swoim życiu?
 • Co potrzebuję wiedzieć, aby osiągnąć powodzenie?
 • Jakie przyczyny leżą u podłoża zmian w moim zdrowiu?
 • Co potrzebuję wiedzieć, aby zmienić te przyczyny oraz stworzyć zdrowie i dobrostan w swoim życiu?
 • Jaki jest cel moich związków i jak mogę się dopasować do tego celu?

Kroniki nie narzucają konkretnego wyboru. Decyzja w którą stronę pójść zawsze należy do Ciebie.

Pracujemy ze sprawami dotyczącymi Ciebie. Nie otwieram Kronik w celu udzielenia odpowiedzi odnoszącej się do osoby trzeciej. Jeżeli jakaś sytuacja jest powiązana z innymi osobami to odpowiedzi będą skierowane do Twojej osoby i tego, jak możesz z tym tematem pracować, ale nie jak ma to zrobić druga osoba.

Kroniki Akaszy udzielają informacji, na które w tym momencie jesteś gotowa/wy. Może się zdarzyć, że na jakieś zadane przez Ciebie pytanie nie dostanę odpowiedzi. Zawsze udzielone odpowiedzi są dla naszego najwyższego dobra.

Czasami podczas sesji zdarza mi się, że nie pojawia się od razu odpowiedź na zadane pytanie. Podczas trwania spotkania poruszam różne tematy i nagle po udzielonych już informacjach, przychodzi odpowiedź na wcześniej zadane pytanie. To tak, jakby osoba podczas sesji i naszej rozmowy, po usłyszeniu innych informacji nabierała gotowość na usłyszenie odpowiedzi, do której wcześniej nie była gotowa.

Odczyty z Kronik Akaszy to wspaniałe narzędzie. Zachęcam Cię do pracy z tą piękną przestrzenią. Przed odczytem wchodzę najpierw w pole serca i z tego poziomu otwieram Kroniki poprzez specjalną modlitwę. Przy samodzielnej pracy zachęcam Ciebie do takiej właśnie praktyki.

Jak wejść w pole serca?

Ja wyobrażam sobie, że wdycham i wydycham powietrze moim sercem, tak jak by to ono oddychało. Skupiam całą swoją uwagę w ten obszar mojego ciała. Po chwili pojawia się przyjemne ciepło, uczucie wewnętrznego spokoju i miłości. Podczas początkowej praktyki można dodatkowo wyobrażać sobie miłe obrazy lub wspomnienia z życia. Potęguje to  poczucie wewnętrznej radości i ułatwia odczuwanie miłości oraz jedni ze wszystkim.

Miłej praktyki!

Zapytaj o termin sesji z odczytem z Kronik Akaszy